Blockchain Çözümleri Hakkında 10 Altın Kural

Blockchain Çözümleri Hakkında 10 Önemli Kural

Blockchain çözümleri için birçok firmanın aradığı farklı özellikleri bir arada bulabileceğiniz bazı kurallar oluşturduk. Bu kurallar sayesinde Blockchain Çözümleri için daha profesyonel çalışma imkanı bulabilirsiniz. Sizlere sunulacak olan çözümlerde aramanız gereken kriterler ve başlıca nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bazı bilgiler vereceğiz.

 1. Blockchain Şirketi
  Blockchain Şirketi

  Blockchain Ürün Çözümleri
  Blockchain ürünleri konusunda ilk kural, çalışacağınız firmanın Blockchain alanında hangi ürünleri çıkardığı konusunda bir araştırma yapmalısınız. Eğer çalışacağınız firmanın elindeki ürünler ve çalışmalar sizi tatmin etmiyor ise o zaman farklı bir firmaya yönelebilirsiniz.

 2. Blockchain Teknolojileri
   Hyperledger, Ethereum ve NEO gibi çalışmalarda Akıllı Sözleşme kurallarının tam kavrandığını gösteren geliştirdikleri bir demo ürün var ise bununla ilgili link ve detayları isteyebilirsiniz.
 3. Kripto Para Geliştirme
  Blockchain alanında en zor konulardan biridir kripto para konusu bu alanda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi almak ve ortaya çıkarılmış ürünleri test etmek yapacağınız en akıllıca iş olacaktır.
 4. Blockchain İş Geliştirme
  Blockchain alanında iş geliştirme ve mimari oluşturma konularında sizlere gerekli desteği verebiliyor mu ve bu teknoloji hakkında ne kadar bilgi sahibi bunlara bakmalısınız. Eğer sizlere bir mimari oluşturamıyor ise o zaman çalışmayı başlamadan durdurmanız sizin için en akıllıca yapılacak iş olacaktır.
 5. Kişisel Verilerin Korunması
  Blockchain alanında kullanıcı verilerinin korunması en önemli kurallardan biridir. Bu verilerin nasıl saklanacağı, silinip silinemeyeceği ve veri güvenliği konularında neler yapılabilir bunu incelemeniz şirketinizin hukuki olarak sorun yaşamasının önüne geçecektir.
 6. Anonimlik ve Şeffaflık İlkesi
  Blockchain private yani özel bir ağ üzerinde kurulmadığı sürece tüm verilerin açık olarak izlenebileceği ve görülebileceği bir kayıt defteri teknolojidir. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalar hangi iş alanında olursa olsun şeffaflık ve anonimlik ön planda olacaktır.
 7. Blockchain Güvenliği
  Blockchain güvenliğini sağlamak için Node bağlantıları üzerinde başarılı bir geliştirme yapmanız gerekiyor. Algoritma ve teknolojilerin yanı sıra HSM gibi güvenlik teknolojileri de kullanabilirsiniz.
 8. Finansal Çözümler
  Blockchain Çözümleri konusunda en önemli konuların başında finansal çözümler geliyor. Bu alanda yapılacak her türlü veri oldukça hassas temellere dayanmaktadır. Bu bağlamda elde edeceğiniz finansal verilerin doğruluğu ve hesaplaması konusunda başarılı bir çalışma ortaya koymak zorundasınız.
 9. Blockchain Entegrasyon Çözümleri
  Blockchain entegrasyon süreçlerini başarılı şekilde takip edilmesi konusunda ciddi bir danışmanlık hizmetine ihtiyacınız var. Bu nedenle Geliyoo Bilişim’in sizlere sunduğu Blockchain Danışmanlığı konusunda destek alabilirsiniz.
 10. Blockchain E-Ticaret Çözümleri
  Blockchain E-Ticaret Çözümleri
  konusunda kripto para borsaları üzerinde ürünlerinizin Bitcoin, Litecoin veya Ripple gibi kripto para çalışmaları ile satılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hızlı şekilde e-ticaret çalışmalarınızı Blockchain’a geçirebilirsiniz. E-ticaret alanında yapacağınız çalışmalar için ürünlerimiz hakkında bilgi alınız.

 

Benzer gönderiler

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.