Blockchain Çözümleri

Blockchain Çözümleri ve Ticari Kullanım Alanları

Günümüz teknolojilerinin artık zamanı doluyor, gelecek nesil teknolojiler ile ilgii olarak hayatımızda farklılıklar oluşmaya başladı. Farklı teknolojileri ülkemize kazandırmak ve bu teknolojiler üzerinden yetkinlik ve tecrübe ile yenilikçi bir güncellemeye gitmek zorundayız. Teknolojik gelişmeler bizi değişmeye ve yenilenmeye itiyor bu nedenle Geliyoo Bilişim olarak sizlere farklı alanlarda Blockchain Çözümleri sunmaya karar verdik. Sizlere şu anda Blockchain alanında yapmış olduğumuz bazı ürünler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Blockchain Çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 1. Exchange Çözümleri (Kripto Para Değişim Platformu)Bitcoin ile tanıma fırsatı bulduğumuz kripto para teknolojileri hakkında sizlere en modern Kripto Para Exchange sistemlerinden birini sunuyoruz. Halihazırda çevrim içi olarak çalışmamızı gözden geçirmek isterseniz lütfen Kripto Para Borsası linkine tıklayınız. Xtremcoin çalışmasını inceleyebilir ve tamamen Geliyoo Bilişim tarafından OWAPS Level 3 standartlarına göre geliştirilmiş HSM, LTM, LTE ve Firewall destekli güvenlik altyapıları ile donatılmış olan Exchange çalışmamız ile kendinize yeni ve profesyonel bir kripto para borsası kurabilirsiniz. White Lable Exchange (Beyaz Etiket Exchange) olarak hizmetinize sunulan bu çalışmada size özel bir tasarım entegrasyonu yapıyor ve kendi kripto para borsanıza sahip olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda 3 farklı sistemde entegrasyon sağlayabiliyoruz. Dilerseniz Core, API ve BOLOS ile Exchange sisteminizi çalıştırabilirsiniz.

  Xtremcoin Exchange
  Xtremcoin Exchange
 2. Soğuk Cüzdan ÇözümleriMüşterilerimizin en sık karşılaştığı sorun soğuk cüzdan teknolojisinin entegrasyonu ve çalışma modeli tarafında oluyor. Bu modellemenin yapılması oldukça fazla zaman alıyor ancak bir kere yapıldığında sınırsız şekilde değiştirilebilir bir mimari ortaya çıkartabiliyoruz. BOLOS işletim sistemi kullanarak oluşturduğumuz Soğuk Cüzdan Çözümleri hakkında bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Soğuk cüzdan modelimizi aşağıdaki örnekte görebilirsiniz.

  Bolos Soğuk Cüzdan
 3. Sıcak Cüzdan ÇözümleriSıcak cüzdan çözümü, Soğuk Cüzdana bağlı şekilde çalıştırılabilir. Tamamen ayrı bir teknoloji olarak sadece sıcak cüzdan çözümü de sunabiliriz. Ancak bu kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir yöntemdir. Soğuk cüzdan t mevduatınızın en iyi şekilde korunması konusunda sizlere gerekli olan ilk araçtır. Banka ve Aracı Kurumlar için tasarladığımız soğuk cüzdan çözümlerinin entegrasyonu tamamlandığında API servisleri aracılığı ile gerek Exchange gerekse Banka Müşterileri için IBAN ile aynı sisteme sahip bir Kripto Para adresi oluşturulmasını sağlıyoruz. Tüm müşteri mevduatlarını koruma altına alarak en güvenli araçlar ile donatıyor ve kontrolü size bırakıyoruz.

  Sıcak Cüzdan Çözümleri
 4. Akıllı Sözleşme ÇözümleriAkıllı Sözleşmeler gelecek neslin en önemli kullanım araçları olarak tanımlıyoruz. İş yükünü azaltıp aracı kurum ve kuruluşların işini neredeyse sıfıra indiriyor olması sizce de büyük bir avantaj değil mi? Bu sayede, sözleşme koşulları, zaman ve işlem süreçlerinde tam bir güven ve gizlilik sağlayarak sizlere en hızlı çözümleri sunuyor. Akıllı sözleşmeler çalışma modellerine göre şekillendirilebilir. Blockchain tedarik Zinciri, Sağlık Sektörü, Hukuk, Bankacılık, Sigortacılık ve diğer birçok sektörde Blockchain Çözümleri olarak sizlere en iyi Akıllı Sözleşme kurallarını yazıyor ve kullanımınıza sunuyoruz. ERC20, Hyperledger ve diğer birçok firmanın yayınlamış olduğu Akıllı Sözleşme Çözümleri konusunda teklif isteyebilirsiniz.
 5. Sektörel Blockchain ÇözümlerHangi sektörde olursanız olun sizlere en iyi çözümleri sunmak için 7/24 çalışıyoruz. Blockchain alanında elde etmek istediğiniz hayalinizi bizimle paylaşın sizlere hayallerinizdeki Blockchain Çözümünü en kısa sürede oluşturup sunalım. Blockchain sadece kodlardan oluşmaz. Her sektörün farklı gereksinimleri ve farklı ihtiyaçları vardır. Blockchain verilerin bir bütün halinde kullanılabilir olduğu bir kayıt defteri teknolojisidir. Burada Blockchain eğer sizin için gerekli bir teknoloji değil ise, zaman ve para kaybetmemeniz için sizlere farklı çözümler sunuyoruz.Sektör olarak ihtiyacınız olan her ne konuda olursa olsun Blockchain Çözümleri noktasından lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonrasında sizlere en iyi ve ideal Blockchain Danışmanlığı hizmeti ile yol haritasını belirlemiş olacağız. Profesyonel çalışma ekibimiz 7/24 sektörü takip ederek en yeni ve gelişmiş teknolojileri sizlere sunmaya devam ediyor.
Blockchain Danışmanlığı Tedarik Zinciri

Kullandığımız Teknolojiler

 Angular

 

  

 

DApp Geliştirme Platformları
Bitgo, Core, Bolos, Peerplays, Stellar, Ethereum Akıllı Sözleşmeler, HyperLedger, Çekirdek, Lisk, Chain, BitShares 2.0, Kuantum, ECHO

Cüzdan Çözümleri
Çok İmzalı, Soğuk Cüzdan, Sıcak Cüzdan, Çevrim İçi Cüzdan, Çevrim Dışı Cüzdan, Emanet HD Cüzdanlar, Çoklu Para Birimli Dijital Cüzdanlar

Algoritmalar
POS (DPOS), POW (sha256, x11, scrypt, Equihash, Momentum)

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.