Geliyoo ETicaret
İşinizi İnternete Taşıyalım!
Dükkanınızı Dünyaya Açalım..
 E-Ticaret Sitenizde Yok Yok! Online mağazanız için aradığınız tüm özelliklerin bir araya getirilerek size sunulduğu bu hizmetin detayları..

E-Ticaret sitesi açmak istiyor ve şuan burdaysanız, doğru adrestesiniz.. Referanslarımızı incelemeden önce eticaret sitenizde sahip olacağınız özellikleri kısaca şöyle bir gözden geçirin! Aklınıza takılan bir şey olursa sağ alttaki Canlı Destekten bize yazabilirsiniz.

Bizimle çalışmak isterseniz size sadece e-ticaret sitesi paketi satıp, kurulum sonrası buyrun yönetim paneliniz ve şifreniz diyerek işin içinden sıyrılmıyoruz! Sitenizi anahtar teslim kuruyor, ful konfigürasyon ile teslim ediyoruz. Siz sadece ürününüzü ekleyip satıyorsunuz.

E-Ticaret Sitenizin özellikleri

Mobil Uyumlu & Responsive

Öne çıkan en önemli özellik responsive yani mobil cihazlar ile uyumlu olması, müşterilerinize kolay alışveriş imkanı sunabilmenizi sağlar.

+5000 Hazır Tasarım

Binlerce profesyonel tasarlanmış hazır şablondan ürün pörtföyünüze uygun temanızı seçerek eticaret sitenizde çok daha hızlı satışa başlayabilirsiniz.

Tüm Tarayıcılara Uyumlu

Websiteniz internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex tarayıcı, geliyoo browser dahil tüm tarayıcılarla tam uyumlu çalışır.

Çoklu Dil Desteği

Sitenize hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz dili ekleyerek her ülkeye özel kendi dillerinde hizmet verebilirsiniz. +55 farklı dil imkanı..

B2B Bayi Altyapısı

Multistore özelliği ile entegre kullanarak bayilikler verebilir veya bayi müşteri grupları için toptan satışlarınıza özel bayi indirimi uygulayabilirsiniz.

MultiStore Özelliği

Çoklu dükkan özelliği ile isterseniz farklı alanadında isterseniz subdomainde tek database’e bağlı farklı eticaret siteleri açabilirsiniz.

Sizinde dükkanınızın dünyaya açılışını biz yapabiliriz..
İhtiyacınıza Özel
Modül ve Özellik
İnternet sektöründe ticaret yapıyorsanız, dünyaya açılmış bir dükkana sahipsiniz demektir fakat bu dünyada sizi fark etmeleri için müşterilerinize diğerlerinden farklı özellikleri sunmanız gerekir!
İşte sitenize ekleyebileceğiniz modüller.
E-Ticaret sitenizi arama motorlarında en üstte taşıyacak optimizasyonları ve seo çalışmalarından maksimum verimlilik sağlamanız için de ince ayarlarınızı biz yapıyoruz..
%100
SEO Uyumu!
Maksimum Optimizasyon.
PROFESYONEL
E-Ticaret
0%
Reklam
0%
Danışmanlık
0%
Referanslarımız

Ekibimiz her müşteriye özel olarak bir çalışma yürütür ve sizin ihtiyacınıza göre anahtar teslim girişiminizi en kısa zamanda teslim eder.

Farklıyız
& Hızlıyız

Kategori, kargo, dükkan ayarlarınıza kadar, sözleşmelerinize kadar biz düzenliyoruz. Sitenizi anahtar teslim kuruyor, full konfigürasyon ile 3 gün içinde teslim ediyoruz. Siz sadece ürününüzü ekleyip satıyorsunuz.

1. Gün
planlama & strateji

Öncelikle müşterilerimize özel ihtiyaçlarını dinliyor, sonrasında onların nelere ihtiyaçları olduğunu anlatıyoruz. Birlikte yol haritası çıkarıyor ve ilk günden işe koyuluyoruz.

2. Gün
şablon & geliştirme

Tasarım seçimi ile başlayan e-ticaret kurulumunuz için sizlerden detaylı bilgileri aldıktan sonra geliştirmeler ve konfigürasyonlara geçiyoruz. En kısa sürede eticaretinizin başlaması için çalışıyoruz.

3. Gün
kurulumlar & teslim

Modül kurulumları, entegrasyon ve son rütüşlar ile e-ticaret sitenizi tamamlıyoruz. Akabinde 2 saatlik ücretsiz eğitimden sonra siz sadece ürünlerinizi ekleyerek hemen satışa başlıyorsunuz. Size hazır bir site teslim ediyoruz.

testimonial-team (Demo)
Mehmet Emin Karakurt
MySilvers
Kurucu Ortak

“5 senedir e-ticaret piyasasının içindeydik. Sonradan Geliyoo ailesinin bir mensubu olunca aslında hiç orda olmadığımızı farkettik. Şuan profesyonel olarak bize destek sağlayan ve yaptığımız işte hep bizi rakiplerimizin bir adım önünde tutan Geliyoo ekibine sonsuz teşeķkürler. Sizinle hep bir adım öndeyiz.”

testimonial-team (Demo)
Yusuf Aktay
TakiveTaki
Kurucu Ortak

“TAKIVETAKI olarak e-ticarette her zaman daha ileriye felsefemiz ile çıktığımız bu yolda, bize tecrübeleriyle destek veren Geliyoo ekibine teşekkür ediyoruz. Geliyoo ile her zaman bir adım öndesiniz.”

Mehtap Güneş
MehtapGunes.com
Kurucu

“mehtapgunes.com Geliyoo ekibi ile tanıştıktan sonra istediğimiz yere geldi ve artık siparişlere yetişemiyoruz. Aldığımız danışmanlık hizmeti sayesinde adım adım büyüyoruz. Çok teşekkürler. ”

Mert Çelik
MaziButik
Kurucu

“Sadece 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde markamizi oluşturmamızdan, depomuzu tutmamıza kadar her kademede işimizi kurmamıza destek olan bir ekip ile çok doğru bir zamanda karşılaşmış olduğumuz için şanslılar arasındayız. MaziButik markamızı artık herkes tanıyor.”

Atakan Güreşçi
Tiamoda
Kurucu

“Akılda kalıcı bir marka üretmek hiç kolay değil, markamızın üretilmesi ve kurumsal marka bilinirliğinin oluşmasını 3 ayda gerçekleştiren Fatih bey ve Geliyoo ekibine teşekkürler. Tiamoda.com her geçengün dahada büyüyerek ilerliyor. Birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz.”

E-Ticaret Makale & Haberler
Doğru seçimi yapacağınıza inanıyoruz..
Tüm bu özelliklere sahip e-ticaret sitenizi bugün açalım.
Görülen o ki, hazır paketlerde umduğunu bulamayan aynı zamanda da alternatif olmadığını düşünen çok fazla mutsuz eticaret sitesi olan veya internette satışa çıkmaya çekinen müşteri var! Sizede yardımcı olmak için buradayız!
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.