Profesyonel E-Ticaret Paketi
ikas Scale Plus
E-ihracat’a da Hazırsınız!
Bugün ikas hızına geçin
Aylık danışmanlık müşterilerine özel Geliyoo x ikas kampanyası. Üç adımda sıfırdan 1 Milyon ciroya yolculuk için bize yazın.
01.
ikas Scale Plus
E-Ticaret Paketi

Geliyoo x İkas kampanyası ile en üst paket olan Scale Plus’a sahip olun. Profesyonel bir kurulum ve panel eğitimi ile e-ticaret’te ikas hızına geçin.

02.
Mobil Uyumlu Profesyonel Tema

E-ticaret sitenizi ikas’ın profesyonel temalarını isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yapılandırıyoruz. Her ay 2 tanıtım banner tasarımı da ücretsiz!

03.
Google & Instagram Reklam ve Analiz

Profesyonel reklam hizmeti ile Google, Facebook, Instagram ve Tiktok reklamlarınızı yönetiyoruz. Meta Pixel ve Google reklam takip kurulumlarıda ücretsiz.

Geliyoo Bilişim
İş Kurma ve Geliştirme Danışmanlığı – 0’dan 1 Milyon Ciroya Yolculuk
Marka
Öncelikle markanızı belirliyoruz. Mevcut marka fikirlerinizide değerlendiriyor ve tamamen bir proje olarak sizlerle bir yola çıkıyoruz. Marka Tescil işlemlerinize kadar tüm adımlarda yanınızdayız.
Şirket
İkinci etapta şirketinizin kurulması ve doğru adımların atılması konusunda birlikte kararlar alıyoruz, size profesyonel bir danışmanlık sağlıyoruz. Muhasebe ve e-dönüşüm ihtiyaçlarınıza kadar planlamalarımızı tamamlıyoruz.
E-Ticaret
Markamızı belirledik, şirketimizi kurduk artık sıra e-ticaret sitemizde. E-ihracat özellikleri olan profesyonel e-ticaret sitenizi ikas scale plus paketi ile kuruyoruz.
Eğitim
Markamız, şirketimiz ve eticaret sitemiz ile ilgili tüm adımlarda danışmanlığımız ihtiyaca binaen devam ederken, sistem kurulumu sonrasında ayrıca panel eğitimi veriyoruz. Eğitimlerimiz sadece panel ile bitmiyor, fotoğraf çekimlerinizden, reklam çalışmalarımıza kadar, depo yapımızdan toptancıdan mal alımlarınıza kadar, tüm süreçlerde eğitimlerimiz ve danışmanlığımız ile birlikte ilerliyoruz.
Reklam
E-ticaret sitemiz ile artık dünyaya hizmet vermeye hazırız. Bu aşamada ihtiacımız olan profesyonel Google arama ve alışveriş reklamları, Tiktok, Facebook, Instagram reklamları. Tüm mecralarda ürünlerinizin reklam yönetimi Geliyoo ekibine emanet. Birlikte büyümeye hazır olun!
Sosyal Medya
Sosyal medyasız olmaz! Tüm ticaretimiz için en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlardan birisi sosyal medyadır. Sosyal medya danışmanlığımız ile paylaşım düzenimizden, paylaşım gereksinimlerimize ve görsellerimizin özelliklerine kadar adım adım Instagram başta olmak üzere facebook ve tiktok sayfalarımızıda büyütüyoruz.
SEO & Google
İnternette varlık göstermek için Google yadsınamaz bir yer tutmaktadır. İnternet sitemiz ve ürünlerimizin Google'da ilk sayfalarda bulunabilmesi ve gerekli tüm ayarlarınızı yapıyoruz. Bunlara ek olarak temel SEO eğitimi ile sitemizi birlikte geliştirmeye devam ediyoruz.
Profesyonel Danışmanlık
İş Kurma & Markalaşma
E-ticaret & E-ihracat
Reklam & SEO & Sosyal Medya

Geliyoo x ikas

7/25 Danışmanlık & Teknik Destek

NEDEN ikas

Işık hızında E-Ticaret Sitesi
Mağazanızı açtığınız andan itibaren yüksek hızlı e-ticaret siteniz ziyaretçilerinizi bekliyor
Sınırsız Ürün, Trafik ve Web Alanı
Ürün sayısı, trafik yoğunluğu veya web alanından kaynaklı beklenmedik ücretler yok. + Ücretsiz SSL Sertifikası.
Tek Sayfada Ödeme
One page checkout özelliği ile satışlarınızı artırabilirsiniz. Müşterileriniz bilgilerini girerek tek sayfada, adım adım ilerleme olmadan hemen ödeme yapabilirler.
Gelişmiş İade Yönetimi
Sipariş sayfanızdan iade başlatabilir, panelden çıkmadan sanalpos kredi kartı iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz panelden yönetebileceğiniz iade talepleri oluşturabilir.
Fiziksel Mağaza Yönetimi
Fiziksel mağazalarınızla e-ticaret sitelerinizin stoğunu ortak yönetebilirsiniz. Barkodlu stok sayımı ve ürün çıkışı sağlayabilirsiniz. Kasa açma kapama özelliği mevcut.
B2B / Kurumsal Satış
İşletmeden işletmeye özelliğimiz ile bayilerinize özel fiyatlarla toplu ürün satabilirsiniz.
Ek Özellikler
 • Panelden Sipariş Oluşturabilme
 • Envanter ve Stok Yönetimi
 • Hiyerarşik Kategori Yapısı
 • Ücretsiz Kargo Entegrasyonu
 • Gelişmiş SEO Altyapısı
 • Blog
 • Gelişmiş Raporlar
 • Otomatik Sepet Hatırlatma
 • Otomatik Yorum Hatırlatma
 • Tekrar Stokta Bildirimleri
 • Çoklu Stok Lokasyonu
 • Dijital Ürün Satışı
0
İş Arama İş Kur
Profesyonel E-Ticaret Sitesi & E-İhracat Paketi Abonesi Olanlar Tüm Özelliklere Sahip Olurlar.
E-İhracata Hazır
 • E-İhracatta Sınırsız Dil, Ülke ve Para Birimi
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Ücretsiz Trendyol ve Hepsiburada Entegrasyonu
 • Ürün Yorumlarında Görsel
 • SMS ile Sepet Hatırlatma
 • Çapraz Satış (Cross-sell)
 • Google & Facebook Hesabı ile Siteye Giriş
 • Saat Bazlı Kargo
 • Paket Ürün(Bundle)
0
M
CİRO
Hızlıca eticarete atılın, hemen dünyaya açılın..

Scale Plus

ikas E-ticaret Paketi Detay Özellikler

Sanal Pos Modülü
Tüm Kartlara Taksit İmkanı ile Kredi Ödemeleri Alabilirsiniz.
Kapıda Ödeme Özelliği
Kapıda Nakit vey Kart ile Ödeme Modülü - Kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme bedeli eklenebilir.
Üyeliksiz Ödeme İmkanı
Müşterileriniz üye olmadan sipariş oluşturabilir.
Gelişmiş Kargo Yönetimi
MNG, Yurtiçi, UPS, Surat, ShipEntegra, OPLOG dahili, diğer tüm Kargolarla harici entegrasyon yapılır. Tüm sistem otomatik çalışır.
Çoklu Dil & Kur Desteği
İstediğiniz tüm ülke ve dilleri eklenebilir. Ve tüm para birimleri eklenebilir. Ek ücret talep edilmez!
Esnek Vergi Sistemi + E-Fatura
Her ülkeye özel vergi ayarlarınız yapılır. E-Fatura ve E-Arşiv entegrasyonları ile kolayca faturalarınız otomatik kesilir.
Kupon ve Promosyon Özelliği
X al Y öde vb. bir çok kurkuda kampanya ve kupon özellği mevcut. İstediğiniz kampanyaları birlikte kuruyoruz. Müşterilerinize her ay kampanyalarınızı hazır şablonlardan yararlanarak e-posta pazarlama veya toplu sms ile duyurun.
WhatsApp ile Sipariş
WhatsApp ile Sipariş özelliği ile müşterilerinize daha samimi bir satış sunabilirsiniz. Ayrıca canlı destek chat özelliğide mevcut.

Trendyol, Hepsiburada dahili diğer pazaryerleri harici olarak tam otomasyonlu Entegrasyon mevcuttur. Ürünlerinizi Trendyola gönderebilir ve siparişlerinizi panelden yönetebilirsiniz.

Farklı fiyat listeleri oluşturarak pazaryerlerine farklı fiyatlarla ürün gönderebilirsiniz.

Detaylı İstatistik Özellikleri ile stoklarınızı ve satışlarınızı anlık olarak takip ederek, stratejilerinizi geliştirebilir satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bu analizleri birlikte de yapıyor olucaz. 7/25 anlık olarak yanınızdayız.

Raporlarınızı excel olarak indirebilirsiniz.

Varyantlı veya varyantsız ürünlerinizi istediğiniz detaylarla ekleyin. İsim yazılabilir, çoklu özellikler seçilebilir ürünlerinizide rahatça ekleyebilirsiniz.

Ürünlerinize özel yazı, resim/dosya yükleme ve renk seçimleri gibi kişiselleştirmeler ekleyebilirsiniz.

Ürünlerinize Barkod, HS, ve SKU referans kodlarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Ürünlerinizin stok adetlerine göre otomatik barkod etiketlerini basabilir ve stoklarınızı raf düzeninize göre kolayca organize edebilirsiniz. Ayrıca Stok Sayımınıda barkod okuyucu ile hızlıca yapabilirsiniz.

Normal ve Dinamik Kategori Özellikleri ile dilediğiniz ürünleri bir kategori altında gösterebilirsiniz. Ör. 200 TL ve altı ürünler veya outlet etiketli ürünler gibi.

Google Analytic ve Meta Facebook Pixel kurulumlarınız yapılır. Siparişlerinizin hangi reklamdan geldiğini detaylı takip edebilirsiniz.

Farklı kurgularda müşterilerinize geri sayım sayaçlı yani süreli teklifler sunarak ödeme ekranında sepete ek ürünler eklemesini sağlayabilir, satışınızı arttırabilirsiniz. Ör. 10 dk içinde bu ürünü sepetenize atarsanız %20 indirimli gibi.

Özellştirilebilir zengin içerikli sayfalar oluşturabilirsiniz.

Blog özelliği ilede ürünleriniz ve sektörünüz ile ilgili veya gündeme dair blog yazıları yazabilir, Ayrıca yazılarınıza ürünleriniz canlı olarak ekleyebilir anlık olarak satın alınmalarını sağlayabilirsiniz. Fenomen sizsiniz.

Mehmet Emin Karakurt
MEK'S JEWELS
KURUCU & CEO

“Sıfırdan bir marka oluşturmak gerçekten ciddi bir iş ve ince işçilik isteyen zor bir süreç. Ve Türkiye’de markalaşma sürecinden sonra yurtdışına açılarak ihracat yapabilmek için yanınızda mutlaka profesyonel bir danışman ve yol arkadaşına ihtiyacınız vardır. İşte bu noktada sıfırdan bir marka oluşturma, sıfırdan bir iş kurma ve yurtdışına açılmak için doğru kontak Fatih Arslan, Geliyoo”

Atakan Güreşçi
Tiamoda
Kurucu

“Akılda kalıcı bir marka üretmek hiç kolay değil, markamızın üretilmesi ve kurumsal marka bilinirliğinin oluşmasını 3 ayda gerçekleştiren Fatih bey ve Geliyoo ekibine teşekkürler. Tiamoda.com her geçengün dahada büyüyerek ilerliyor. Birlikte çalışmaktan çok keyif alıyoruz.”

Mert Çelik
MaziButik
Kurucu

“Sadece 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde markamizi oluşturmamızdan, depomuzu tutmamıza kadar her kademede işimizi kurmamıza destek olan bir ekip ile çok doğru bir zamanda karşılaşmış olduğumuz için şanslılar arasındayız. MaziButik markamızı artık herkes tanıyor.”

testimonial-team (Demo)
Ömer Şahinkaya
MySilvers
Kurucu Ortak

“5 senedir e-ticaret piyasasının içindeydik. Sonradan Geliyoo ailesinin bir mensubu olunca aslında hiç orda olmadığımızı farkettik. Şuan profesyonel olarak bize destek sağlayan ve yaptığımız işte hep bizi rakiplerimizin bir adım önünde tutan Geliyoo ekibine sonsuz teşeķkürler. Sizinle hep bir adım öndeyiz.”

testimonial-team (Demo)
Yusuf Aktay
TakiveTaki
Kurucu Ortak

“TAKIVETAKI olarak e-ticarette her zaman daha ileriye felsefemiz ile çıktığımız bu yolda, bize tecrübeleriyle destek veren Geliyoo ekibine teşekkür ediyoruz. Geliyoo ile her zaman bir adım öndesiniz.”

Mehtap Güneş
MehtapGunes.com
Kurucu

“mehtapgunes.com Geliyoo ekibi ile tanıştıktan sonra istediğimiz yere geldi ve artık siparişlere yetişemiyoruz. Aldığımız danışmanlık hizmeti sayesinde adım adım büyüyoruz. Çok teşekkürler. ”

WhatsApp: 0553 656 49 66
PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ & E-İHRACAT PAKETİ
* Reklam hizmeti aylık Ciro üzerinden ek ücrete tabidir. * Fiyat Aylık Bedeldir. Kdv Dahildir.
Paket Fiyatları
Profesyonel Bir Hizmet İçin Karar Sizin

Markanızı oluşturup, şirketinizi açtıktan sonra e-ticaret sitenizi gerekli kargo, e-fatura ve pazaryeri entegrasyonlarınıda tamamlayarak sisteminizi kuruyoruz. Akabinde detaylı bir eğitim veriyor ve sürekli devam eden eğitim sürecine giriyoruz. Kurulum ve eğitimlerin tamamlanmasının ardından artık Profesyonel Reklam Hizmetimiz ile satışlarınızı arttırmak için gerekli çalışmalara başlıyoruz. Gün gün işinizi büyütürken bu süreçte sizin iş ortağınız gibi çalışıyor ve proje olarak ele aldığımız markanızın tüm eksiklerinizi birlikte tamamlıyoruz.

Dilerseniz kendi sunucu veya hostinginize profesyonel PrestaShop Açık Kaynaklı bir e-ticaret sitesi kurulumuda yapmaktayız. Bu hizmet için ayrıca bize ulaşabilirsiniz. Tek seferlik kurulum bedeli haricinde bir ödemeniz olmadan ömür boyu kendi eticaret sitenizi kullanabilirsiniz. Kargo ve E-fatura entegrasyonlarınızda yapılarak sisteminiz anahtar teslim olarak verilir.

ÖZGÜR
E-Ticaret
Kendi Sunucunuzda
₺ ₺ ₺
Tek Sefer
Tek Seferlik Ödeme
Kendi Sunucuza Kurulum
Açık Kaynaklı Yazılım
Kargo Entegrasyonu
E-Fatura & E-Arşiv Entegrasyonu
Trendyol Entegrasyonu
Reklam Hizmeti
3 Saat Panel Eğitimi
3 Ay Teknik Destek
PRO
PROFESYONEL
₺ ₺
Aylık
Aylık Hizmet Bedeli
Amazon Sunucularında Barındırma
Profesyonel Sistem
Kargo Entegrasyonu
E-Fatura & E-Arşiv Entegrasyonu
Pazaryeri Entegrasyonları
Profesyonel Reklam Hizmeti
Sürekli Eğitim + Canlı Destek
7/25 Teknik Destek
Geliyoo x ikas Kampanyası
Days
Hours
Minutes
Seconds
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.