Xtremcoin Kriptopara Platformu
Cryptocurrency Exchange Platform

XTREMCOIN, anlık işlemli kripto para platformu ve Türk Lirası, Dolar, Euro ile alım/satım/transfer yapılabilen Bitcoin, Ethereum, Ripple dijital cüzdanı (wallet), aynı zamanda kendi dijital varlığı XTR’a sahip Türkiye merkezli blokzinciri (blockchain) şirketidir.

Kripto para birimlerinin kendi aralarındada takas/değişime imkan sağlayan Xtremcoin’de Türk lirası, Dolar ve Euro ile alım/satım yapılmaktadır. Kullanıcıların bir banka hesabı gibi kullanabildikleri hem kripto para cüzdanları hem de fiat kur cüzdanları yanı Türk lirası, Dolar ve Euro hesap adresleride mevcuttur. Bu özelliği ile benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunan Xtremcoin’nin tasarımı ve fonksiyonel özellikleri bir banka gibi modellenmiştir.

Güvenlik konusunda Avrupanın öncü verimerkezi firması OVH ile çalışılmakta ve Cisco Sertifikalı Firewall altyapısı kullanılmaktadır. Buna ek olarak Incapsula CDN ve güvenlik altyapısı ile de sistem desteklenmektedir. Veri servisleri tarafında MongoDB ve Google Cloud gibi güvenliği en yüksek olan servisler kullanılıyor. Xtremcoin’nin güvenlik katmanları kullanıcı tarafındada oldukça ileri seviyededir. 2FA, Email ve SMS onayı ile işlemler ve hesap hareketleri koruma altına alınmıştır.

Xtremcoin’nin diğer kripto para platformlarından ayrılan bir diğer özelliğide kendi API servislerini kullanıma açıyor olması. https://apiv1.xtremcoin.com alan adı altında sunulan bu hizmet ile tüm kullanıcıların ve şirketlerin özel olarak işlem yapabilmelerine olanak sağlayarak API servislerini kendi ihtiyaçlarına göre oluşturmalarına imkan verilecektir.

Borsa ve ticaret sektöründen kullanıcıların profesyonel olarak, aynı zamanda kripto para piyasası ile ilgilenen tüm üyelerimizin daha basit ve anlaşılır yapısı ile normal kullanıcı olarak, işlemlerde en rahat ve hızlı şekilde kripto para işlemlerini yapabilecekleri dünya’nın önde gelen grafik ve finans firması olan IQChart ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İncelemek için anasayfada Tradewiev linkine tıklayabilirsiniz.

Xtremcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kullanıcı deneyimini görmek için ücretisiz olarak üye olabilirsiniz.

Xtremcoin

Xtremcoin, kripto para takas/ticaret platformu ve aynı zamanda xtremcoin.com’a ait ERC20 standardına uyumlu Ethereum tabanlı XTR token’ın adıdır. Xtremcoin kripto para platformu yüksek güvenlikli koruma katmanları ile Türkiye merkezli en güvenli kripto para cüzdanı hizmetide sunmaktadır.

…Xtremcoin’nin önemli özelliklerinden birisi Bitcoin işlemlerinin anlık yapılmasıdır.

Bünyesinde şuan için Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), BitcoinCash (BCH) ve Xtremcoin (XTR) kripto para birimlerinde işlem yapılmasına olanak tanır.

Exchange Platform
Platform
0%
Kriptoparalar
0%
API Servisleri
0%
Tasarım
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.