Geliyoo Arama Motoru
yeni bir teknoloji Geliyoo..

Geliyoo, 2010 yılından beri geliştirmeye devam ettiğimiz ve 2014 yılı itibari ile ticarileşebilir bir ürün olarak tamamlanan bir arama motorudur. Projemizi altı ay boyunca İstanbul Kalkınma Ajansının desteklediği ve YASAD Yazılım Sanayicileri Derneğinin yürüttüğü GEMiM inkübasyon merkezinde tamamladık.

Geliyoo arama motoru son kullanıcıya açılmaya hazır bir üründür. Microsft BizSpark Plus çerçevesinde 60Bin Dolarlık bir alt yapı desteği alarak arama motoru istenilen seviyeye getirilmiştir. Reklam, çalışmaları ile duyurulmaya ve ticarileşmeye hazırdır.

2012 yılında Geliyoo Bilişim Ar-Ge San. ve Tic. Ltd. Şti olarak şirketleşmiştir.

Ödüller: Türkiye Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Bilişim ve Teknoloji Derneği ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun desteklediği 2011 Bilişim Yıldızları Ödül Töreninde e-İnovasyon / e- Girişimcilik ve e-İletişim kategorilerinde iki önemli ödül alınmıştır. 2014’te de Girişimci İşadamları Vakfı (GiV)’den girişicilik plaketi alınmıştır.

Geliyoo

Geliyoo, internette bireysel, kurumsal ve kamunun bilgi güvenliğini sağlayan, Türkiye’ye prestij kazandıracak, Türkçe dil yapısına uyumlu.. Türkçe anlayan akıllı robot teknolojileri projesidir.

…Hedefimiz gerçek bilginin kısıtlanmadan/filtrelenmeden kullanıcıya ulaştırılmasıdır.

Yani, kullanıcıyı izlemeyen ve izlenmesine engel olan, Türkiye’yi kendi arama motoruna sahip 6. Ülke konumuna yükselten, Türkçe aramalara daha net cevap veren bir arama motoruna sahip olurken, sesli Türkçe komutlar ile hayatı kolaylaştıracak bir teknoloji geliştiriyoruz.

Arama Motoru
Algoritma
0%
GeliyooBot/2.0
0%
Geliyoo Tarayıcı
0%
Tasarım
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.