Medya.Social Instagram'dan E-Ticarete
Medya.Social Instagram'dan Direk Satış

Türkiye’de kaliteli hizmet anlayışı ile internet sektörüne her alanda katkı sağlamak önceliklerimiz arasında. Geliyoo E-Ticaret olarak bu benzersiz hizmetimiz Medya.Social ile sizlere farklı bir e-ticaret ve satış kanalı imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Alışveriş Yapılabilir Instagram Hesabı

Instagram hesabınızda direk satış yapabilmeyi istediğinizi biliyoruz. İşte Medya.Social size bu imkanı sağlıyor. Instagram üzerinde paylaştığınız görseller ile tanıttığınız ürünleri direk satış yapabileceğiniz özel medya.social/marka linkinizi Instagram profil sayfasına eklemeniz yeterlidir.
Medya.Social

Instagram hesabınızdaki profil linkinizi size özel Meyda.Social/markanız linki ile güncelleyin ve müşterilerinizi direk instagram’da paylaştığınız görseli satın almaya yönlendirin.

…Medya.Social Instagram’dan E-Ticarete giden en kısa yol.

Profilinize eklediğiniz size özel Medya.Social hesap linkiniz sayesinde müşterileriniz direk olarak tüm ürünlerinizi inceleybilir ve beğendği ürünü hemen satın alabilir.

Medya.Social
Yazılım
0%
İş modeli
0%
Reklam Sistemi
0%
Tasarım
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.