Vindergood

Kripto dünyasının popüler trendi 2022’de NFT koleksiyonları oldu. NFT’lerin bilinirliğinin yaygınlaşması Metaverse evrenlerinin geliştirilmesindede büyük hız kazandırırken, tüm bu dijital varlıkların alınıp satılabilmesi içinde pazaryerlerine ihtiyaç gün giderek arttı.

Vindergood: Türkiye’nin NFT Platformu

Vindergood: Dünyanın en zeki insanı olan Sidis tarafından geliştirilen dile dayalı, tamamen akıllı sözleşmelerle çalışan özel bir NFT pazarı. Burada NFT’lerinizi kolayca ve güvenle satın alabilir, satabilir ve oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Metaverse’e yeni girişiniz Vindergood.com olacak.
Vindergood NFT Marketplace

Ethereum ve Binance Smart Chain ağları üzerinde NFT oluşturmanıza imkan sunan Vindergood.com, sizlere NFT’lerinizi daha az maliyetle mint etmenizi ve hatta ücretsiz oluşturmanızı sağlar.

Ücretsiz NFT oluştur, En ucuz NFT mint platformu Vindergood

NFT koleksiyonlarınızı ve Metaverse evreninize ait NFT’lerinizi Vindergood.com’da kolay ve hızlıca tanıtabilir, satışını sağlayabilirsiniz.

Vindergood.com
Yazılım
0%
Güvenlik
0%
NFT Akıllı Kontratları
0%
Mobil Uygulama
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.