Cryptofon

Kripto para borsası dünyasında farklı bir bakış getirmek için sizlere cryptofon.com dan biraz bahsetmek istiyorum aslında Binance ve diğer kripto para firmalarından çok farklı değil. Ancak ülkemizde mevcut olan borsalardan farklı olarak Lisanslı bir borsa olma özelliğine sahip. Estonya’da alınan Kripto Para Linsansı ile açılmış bir borsa. İkinci özelliği ise Binance üzerinde yapabildiğiniz tüm işlemleri bu borsa aracılığı ile de yapabilirsiniz. Hemde daha düşük bir komisyon ile. buda sürekli işlem yapanlar için önemli bir artı.

Cryptofon Bitcoin Kripto Para Borsası

Kriptofon merkezi Estonya’da olan bir şirkete bağlı aynı zamanda Çin destekli bir yazılım ve servis sağlayıcıya bağlı olarak çalışan bir kripto para borsasıdır. ERC20 tabanlı yaklaşık 10 Token’a ve Bitcoin Ethereum ve Rİpple gibi 10 adet kripto paraya ev sahipliği yapmaktadır.
Cryptofon.com Bitcoin Exchange

Cryptofon’da kredi kartı ile Simplex firması aracılığı ile 3. taraf yazılım bağlantısı ile kripto para almanız mümkün. Bu sayede dakikalar içerisinde cüzdanınıza kredi kartı ile kripto para alabilirsiniz. Ancak bunun için AML – KYC işlemini tamamlamış olmanız gerekiyor.

Cryptofon 2021’de hizmete açıldı

XTR token Cryptofon’nun ana para birimi oldu. Xtremcoin, bitcoin alım satımları ve diğer kripto paraların takası için cryptofon.com’a ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Cryptofon.com
Yazılım
0%
Güvenlik
0%
KYC
0%
Mobil Uygulama
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.