Google harita kaydı ve Google haritalara firma ve şirket nasıl eklenir?

Google harita kaydı ve Google haritalara firma ve şirket nasıl eklenir?

Google harita kaydı yapmak için öncelikli olarak sabir bir adresiniz olmalı. Eğer şirketiniz cadde üzerinde ise şirketinizin dış cepheden çekilmiş fotoğraflarını da lütfen hazırda bulundurunuz. Bunun yanı sıra şirketinize ait adresin tam olarak net şekilde hazır edilmesi gerekiyor. Şayet şirket değil de şahıs olarak kendinizi ekleyecekseniz buda mümkün ancak o zaman biraz hileye başvuruyorsunuz. Biz sadece şirketlerin ve ofis tarzı çalışmaların kendilerini Google Rehber çalışmasına eklemesini tavsiye ediyoruz.

Google Şirket Rehberi harita üzerinde site sahiplerine sunulmuş ücretsiz bir çaışmadır. Ancak bu çalışma hakkında bilgi sahibi değilseniz servislerimizden yararlanarak google haritalara şirketinizi ekleyebilirsiniz. Bunun için serviz ücreti hakkında lütfen chat üzerinden bilgi alınız. Cüzi bir servis ücreti ile haritalara sitenizi ve şirketinizi kolayca ekleyebilirsiniz. Servis hizmetimiz sizin vereceğiniz bilgiler ile düzenlenerek sağlanmaktadır. Vermiş olduğunuz bilgilerin sorumluluğu tamamen size aittir.

Bu servis hizmeti adınıza açılacak olan bir google hesabı üzerinden size ait hesaplar üzerinde sizin kontrolnüze sağlanır. Ayrıca ek ücret yada yıllık ödemesi yoktur. Google’un Rehber Hizmeti ücretsiz bir hizmettir. Lütfen bunu unutmayın. Herhangi bir masrafı söz konusu değildir. Tarafınıza mektup yolu ile ulaştırılacak olan şifre hesabınızda bulunan bölüme girildiğinde adresiniz google üzerinde aktif edilecektir.

Google Rehber Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  • Şirketinizin adının google harita üzerinde çıkması
  • Şirketiniz hakkında yorum yapılabilme imkanı
  • Şirket logonuz ve ilgili alanınıza göre arama sonuçlarında yer alması
  • Şirket adınız ve bilgilerinize mobil cihazlardan kolay erişim imkanı
  • Şirket adresinize direkt yol tarifi sunulabilmesi
  • Bir tanıdığınıza yada müşterinize kolay gönderim imkanı
  • Mail ile yer bildirimi imkanı
  • SMS ile yer bilridimi imkanı
  • Tanıtım imkanı

Daha bir çok avantaj ve kolaylıktan Google harita kaydı sayesinde yararlanabilirsiniz. Google harita kaydışirketinize bir çok konuda prestij, bulunabilirlik ve kolay erişim imkanı sağlayacaktır. Dolayısıyla her firmanın Google harita kaydı yaptırması öncemli bir faktör. Google haritalarda ve rehberde görünür olmak arama sonuçlarında da müşteri kitlenizin size kısa sürede ulaşabilme imkanı da sunmaktadır. Kullanıcıların google mobili kullanarak ulaştıklarını unutmayın. Google mobil de yapılan aramalarda sonuç sayfasında ilk olarak bölgesel harita verilerini çıkardığını unutmayın.

Google Harita Servisini Nasıl Alabilirim?

Bizlere chat üzerinden ya da mail adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer telefon aracılığı ile yada internet üzerinden Whatsapp aracılığı ile ulaşmak isterseniz de sitemizin alt kısmında bulunan bilgilerden 7/24 ulaşabilirsiniz. Servis ücretlerimiz yapılacak olan çalışmalara göre değişkenlik göstermektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız…

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.