Geliyoo BilişimGeliyoo Bilişim Ar-Ge Tic. San. Ltd. Şti.
Geliyoo Network International S.A.R.L

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ileri seviye teknolojiler ve modern sayısal metodolojileri kullanarak, internet kullanıcılarına erişmek istedikleri bilgiye sanal güvenliklerini ve anonim kimliklerini koruyarak kolay ve çabuk ulaşabilecekleri pratik zekayı tedarik eden en güvenilir Arama Motoru ve İnternet Teknolojileri Geliştirme firması olmaktır.

Misyonumuz

Sanal ağlarda biriken küresel bilginin entegrasyonu ve Türk kullanıcılarının bu bilgiye güvenliklerini koruyarak kolay ve çabuk erişiminin sağlanması olan vizyonumuz gereği benimsediğimiz misyonumuz:

 

1) Bilişim ve internet teknolojilerine gerekli yatırımların yapılması,

2) Modern sayısal analizlerin nasıl kullanılacağı ile ilgili mikro analizlerin yapılarak yenilikçi yaklaşımların araştırılması ve geliştirilmesi

3) Ve bu amaçlarımıza hizmet edecek her türlü alet, donanım, yazılım, araç, teknoloji ve bilginin insan gücü ile birlikte bu alanda tahsis edilmesidir.

Faaliyet Alani

Geliyoo Bilişim 2011 yılında, internet arama motoru geliyoo.com’un yayıncısı Fransa merkezli Geliyoo Enternasyonel SrL’nin araştırma – geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere Türkiye’de kurulmuştur. Geliyoo Enternasyonel tarafından alınan ve internette daha etkin olmayı hedefleyen kararlar sonucu başlayan faaliyetlerimiz internet kullanıcılarının güvenliği üzerine odaklanan ar-ge çalışmalarımız ile devam etmektedir. İnternet kullanıcılarının güvenli ve kaliteli aramalar yapabilmesi faaliyetlerimizin odak noktasını oluşturmaktadır. Geliyoo.com’un internet ortamında kullanıcıların güvenliğine önem veren arama motoru olarak ön plana çıkması faaliyetlerimizi gerçekleştirirken benimsediğimiz ana prensibimizdir.

Sirket Profili

Ülkemiz başta olmak üzere internet sektörünün genelinde tespit olunan güvenlik sorunları ve bunlara dair çözüm üretmek üzere başlattığımız faaliyetlerimiz ve ar-ge gayretlerimizde önceliğimiz her zaman insandır. Çalışmalarımız sonucunda amacımız arama motoru geliyoo.com dahil geliştirdiğimiz tüm ürünlerin internet kullanıcılarının güvenliğini ve mahremiyetini koruyarak internet kullanımlarına dair ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilmektir. Kullanıcıların güvenliğini korumak için ar-ge ve ileri seviye teknolojilere yatırım yapmak üzere kurguladığımız faaliyetlerimiz hem mevcut ürünlerimizi iyileştirmeyi, hem de yenilikçi ve özgün yaklaşımlar geliştirmeyi amaç edinmiştir. Böylelikle internet sektörünün öncü firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz. Hedef faaliyetlerimiz sonucunda sadece lokal değil ancak uluslararası bir proje olarak ses getirmeyi amaçlıyoruz. Ulaşmak istediğimiz nokta Türkiye dahil Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Avrupa’da en çok arama yapılan ilk 3 arama motoru arasına girebilmektir. İnternet teknolojileri ve internet güvenliği hususlarında dünya standartlarına göre oldukça geride kalan ülkemizin bu alanda ciddi ve güvenilir yatırımlara ihtiyacı bulunmaktadır. Türk yatırımcılara ait dünya çapında bilinen ve kullanılan internet sitesi sayısı ülkemizin ekonomik büyüklüğü ile kıyaslandığında oldukça azdır. Dünyaya mal olmuş Türk internet girişimlerinin yetersizliği faaliyetlerimizi yeni servis ve hizmetler ile büyütmek konusunda bizleri daha da heyecanlandırmaktadır.